Projekty


Pořízením našich přívěsků, přispějete na školní obědy sociálně znevýhodněným dětem. Z vybraných částek jsou zadávány platby přímo školním jídelnám, za konkrétní děti. Vybrané peníze slouží pouze pro české děti, nejsou poskytovány dětem Ukrajinských uprchlíků, pro které slouží jiné sbírkové akce. 

Každé 10. dítě v ČR nemůže chodit ve škole na obědy. Bez školních obědů trpí nejen hladem, ale i vyloučením z kolektivu a zhoršením prospěchu. Náš projekt " Obědy pro děti", si proto dává za cíl tyto děti finančně podpořit a školní obědy jim prostřednictvím finančních darů zaplatit. 

Koupí tohoto certifikátu zajistíte sociálně znevýhodněným dětem možnost teplých školních obědů.

Řada dětí tak musí vyrůstat v nevhodném prostředí azylových domů či ubytoven. Pomůžeme Vám pro vaše děti získat důstojné bydlení, a to jak zaplacením kauce na nové bydlení nebo v případě, že již byt máte, tak s měsíčním příspěvkem na jeho úhradu. 

Koupí tohoto certifikátu pomůžete rodičům samoživitelům získat pro jejich děti důstojný domov. 

 Obchodníci pomáhají při sbírkové akci

Vzhledem k velké poptávce o projekt " Obědy pro děti" jsme vymysleli způsob, jak pomoci potřebným a zárověň i obchodníkům. Do obchodů, restaurací, kaváren apod., instalujeme stojánky s přívěsky na klíče. V případě souhlasu s umístěním stojánku ze strany obchodníků, vyrobíme klíčenky s jejich logem nebo textem.