Potřebuji pomoc

Ocitli jste se v životní situaci, která Vás dostala do existenčních problémů? Nedokážete řešit situaci bez cizí pomoci? Obraťte se na nás. 

Podáme Vám pomocnou ruku a až se z této nelehké životní situace dostanete, věříme, že Vy pak jednou spolu s námi zase pomůžete ostatním... 

Tímto spolu vytvoříme záchranný kruh pro rodiče samoživitele a jejich děti. 

Nebojte se na nás obrátit. Vaše dítě může mít již zítra teplý oběd.

Kontakt

Pro velký zájem a omezené prostředky, se může vaše žádost vyřizovat i déle, než 14 dnů. Proto prosíme o trpělivost, všechny žádosti, které splňují podmínky, postupně vyřídíme.

Co je potřeba k přijetí žádosti do projektu "obědy pro děti" od Nadačního fondu Šance pro budoucnost

1) Předložit žádost, ve které bude uveden důvod a výše požadovaného příspěvku.

2) Doložit sociální situaci a celkový finanční příjem rodiny (všechny dospělé osoby a jejich příjmy, např. matka samoživitelka, příjem otce, příjem matky, doklad o příspěvku na péči, kopie podpory v nezaměstnanosti, podpora v hmotné nouzi, doklad o proplácení alimentů...). Prosíme o doklad o příjmu. Jen čestné prohlášení nelze akceptovat.

3) Dodat rozhodnutí příslušného odboru sociálních věcí o poskytování nebo zamítnutí státního příspěvku, eventuálně o finanční podpoře z jiné nestátní neziskové organizace (nadace, nadační fondy, občanská sdružení..)

4) Uvést telefonické spojení, e-mail a korespondenční adresu na kontaktní osobu.

5) Individuální žádost, spolu s příslušnými kopiemi dokladů zaslat e-mailem na info@jidlodetem.cz nebo poštou na adresu Nadační fond Šance pro budoucnost, Veveří 57, Brno, 602 00.

V případě potřeby bližších informací se, prosím, obracejte na emailovou adresu: info@jidlodetem.cz.